Na co zwracać uwagę zamawiając dom pod klucz

Na co uważać zamawiając dom pod klucz? Przed podjęciem ostatecznej decyzji upewnij się, że wiesz, na co zwrócić uwagę. Oto kilka wskazówek, które pozwolą Ci uniknąć rip-off:

Kupowanie domu pod klucz

Jeśli szukasz domu, który jest gotowy do wprowadzenia się z bardzo małą ilością pracy, dom pod klucz może być idealną opcją dla Ciebie. Te domy pochodzą z głównych urządzeń i mebli, i są gotowe, aby przenieść się do natychmiast. Podczas gdy domy pod klucz są idealne do szybkich przeprowadzek, nie zawsze mają wszystkie cechy, które chciałbyś mieć w domu. Oznacza to, że jeśli masz na myśli pewien styl, możesz chcieć zdecydować się na inny dom niż to, co jest zawarte w pakiecie pod klucz.

Aby rozpocząć proces zakupu nieruchomości pod klucz, będziesz musiał odwiedzić miasto, w którym planujesz zakup nieruchomości i spotkać się z dostawcą. Jeśli to możliwe, odwiedź inne nieruchomości w okolicy. Zakup domu pod klucz będzie wymagał znalezienia najemców, więc ważne jest, aby przeprowadzić badania przed podjęciem decyzji. Inwestowanie w nieruchomości pod klucz nie jest dla każdego, więc będziesz musiał znaleźć dostawcę pod klucz, który ma reputację dostarczania wysokiej jakości domów, które są łatwe do wynajęcia.

Getting a home inspection

While zamawianie domu pod klucz jest łatwe, są pewne rzeczy, które zawsze powinieneś zrobić przed podpisaniem umowy zakupu. Inspekcja domu jest niezbędna, aby zapobiec nieoczekiwanym problemom, w tym uszkodzeniom strukturalnym i infestacji owadów niszczących drewno. Niektórzy kredytodawcy wymagają nawet raportu z inspekcji owadów niszczących drewno. Dobry inspektor może powiedzieć, co trzeba naprawić i ile to będzie kosztować. Inspekcja domowa może również dać ci pojęcie o tym, co naprawy będą cię kosztować, w tym kiedy będziesz musiał zatrudnić wykonawcę, aby naprawić problemy.

Dobry inspektor może również powiedzieć, czy są jakieś widoczne wycieki w dachu. Ona również przetestuje ciśnienie wody we wszystkich obszarach, takich jak kuchnia, i zidentyfikuje każdy rodzaj rur w domu. Jeśli odkryje stare rury, może zalecić przeprowadzenie wtórnej inspekcji, aby określić, co należy zrobić. Inspektor wskaże również, gdzie znajduje się główny zawór odcinający wodę.

Wybór dostawcy domu pod klucz

Zanim wybierzesz dostawcę domu pod klucz, zrób małe badania na temat firmy. Możesz to zrobić wyszukując nazwę firmy na popularnych stronach z recenzjami. Chociaż ważne jest, aby pamiętać, że żaden inwestor nie będzie w 100% zadowolony z każdego etapu procesu, istnieją pewne czerwone flagi, aby mieć oko na. Oto kilka rzeczy, których należy szukać:

Jakościowy dostawca pod klucz będzie w stanie przejść przez rehabilitację i pokazać proces proofingu lokatorów. To powinno mieć w pełnym wymiarze czasu personelu konserwacyjnego i zrozumieć zawiłości przesiewania lokatora. Powinien również być w stanie obsłużyć wspólne problemy, które pojawiają się w nieruchomości. Jakość dostawca pod klucz będzie miał pełnoetatowych pracowników, którzy są zaznajomieni z powszechnymi problemami, które pojawiają się z nieruchomości do wynajęcia. Powinni jednak być w stanie szybko poradzić sobie z tymi problemami, ponieważ zje to twój zysk.

Odejście od domu pod klucz

Jeśli chcesz zainwestować w nieruchomości, ale nie masz czasu, aby spędzić miesiące na renowacji nieruchomości, budowniczy pod klucz jest najlepszą opcją. Te firmy kupują fixer-uppers w cenie poniżej rynkowej, wymieniają znaczące systemy i wprowadzają je na rynek w celu odsprzedaży. Ponadto, firmy pod klucz zarządzają i wprowadzają na rynek te nieruchomości, co pozwala na odejście od nieruchomości w ciągu 12 miesięcy i wrócić do niej później. Co więcej, większość firm budujących pod klucz działa w określonym przedziale cenowym. Ogólnie rzecz biorąc, musisz mieć co najmniej 20% lub więcej zaliczki na zakup nieruchomości inwestycyjnych.

Przy inwestowaniu w nieruchomości pod klucz musisz być ostrożny, aby uniknąć popełnienia błędu. Ważne jest, aby pamiętać, że żadna inwestycja w nieruchomości nie ma gwarantowanego zwrotu. Dlatego należy dokładnie badać i nie kupować nieruchomości pod klucz bez jej obejrzenia. Możesz jednak uniknąć padnięcia ofiarą oszustwa, sprawdzając nieruchomość samodzielnie. Upewnij się, że dostawca nieruchomości pod klucz ma ustaloną reputację w branży nieruchomości.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top